Agromycel – nasze pieczarki

Uprawa pieczarek to nasza specjalność od prawie 40 lat. Od początku naszej działalności pragniemy zapewnić swoim klientom produkty najwyższej jakości o doskonałym smaku i idealnym wyglądzie. Nasze gospodarstwo znajduje się w samym sercu malowniczej krainy Warmi i Mazur. Jest to jeden z najczystszych terenów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Dbamy o najwyższą jakość, czystość i higienę podczas całego procesu uprawy.

Agromycel – uprawa pieczarek

Dzięki nowoczesnemu systemowi kontroli mikroklimatu, zapewniamy prawidłowy wzrost pieczarek. Obecna powierzchnia uprawy wynosi 6500 m2 w 18 halach po 360 m2. Uprawa pieczarek prowadzona jest w oparciu o podłoże najwyższej jakości. Połowa potrzebnego do produkcji kompostu pochodzi z własnej kompostowni a druga połowa podłoża dostarczana jest przez najlepsze kompostownie w kraju.

Agromycel – nasza oferta

Nasze pieczarki spełniają wszystkie normy dopuszczające je do obrotu na terenie Europy. Potwierdzeniem tego jest certyfikat GLOBALG.A.P oraz zadowolenie i zaufanie klientów którzy z nami współpracują od wielu lat. Naszym klientom oferujemy zawsze świeżą pieczarkę pakowaną i sortowaną wedle potrzeb odbiorcy.